Подарунок від «Новатора»: «фінал чотирьох» гратимуть у Хмельницькому

0

Усі домашні матчі третього етапу чемпіонату України серед команд вищої ліги «Новатор» завершив із однаковим рахунком – 3:0. Спочатку були обіграні львівські «кажани». Потім поразки від хмельничан зазнав колектив з Чернігова. Останнім суперником стала команда «Родничок-Колос» з Новоселиці. Буковинці стали єдиними, хто перемагав «Новатор» в чемпіонаті. Реванш «новаторці» взяли впевнено. Лише у третій партії, як і в попередніх матчах, подоляни змусили понервувати своїх вболівальників.

Завдяки виграним восьми матчам із дев’яти, «Новатор» достроково посів першу сходинку в підгрупі «А» і пройшов до «фіналу чотирьох». Хоча попереду ще етап у Львові. Та він для хмельничан стане скоріш за все тренуванням із підвищеною відповідальністю.

Та це не всі переваги, які здобули собі волейболісти. Перше місце у підгрупі дозволить «Новатору» прийняти один із двох етапів «фіналу чотирьох». Уже весною до Хмельницького приїдуть найсильніші команди вищої ліги України. А вдома, як кажуть, і рідні стіни допомагають. Виконати завдання виходу до суперліги для хмельничан стане дещо простіше. Принаймні, посісти одне із двох місць, які дають право зіграти в стикових матах із невдахами еліти.

Після короткої перерви, як повідомили «ВСІМ» в клубі, гравці займатимуться загальною фізпідготовкою та готуватимуться до матчів у Львові. Слідкуйте за результатами хмельничан та новинами Хмельницького разом із «ВСІМ».