Невтішний подарунок Івану Гончару

0

Четвертий футзальний матч протистояння івано-франківського «Урагану» з хмельницьким «Спортлідером+» мав розставити крапки над питаннями: чи будуть хмельничани грати у фіналі проти харківського «Локомотива», чи путівку до фіналу розіграють 9 травня в Хмельницькому.

На відміну від вчорашньої гри, хмельничани розпочали матч з атакувальних дій, і вже на першій хвилині Дмитро Калуков міг відкрити рахунок, але не влучив у ворота Романа Колтка з семи метрів. І одразу ж Орест Боргун ледь не забив Богдану Тимощуку – «Спортлідер+» врятувала стійка. За якусь мить вже Олексій Фетько втратив можливість вивести гостей вперед у рахунку, не влучивши з гострого кута у майже порожні ворота «ураганівців». А ось на шостій хвилині поєдинку Дмитро Мартинюк з другої спроби зумів пробити Колтка та відкрив рахунок у матчі, забивши свій дебютний гол в «Екстра-лізі». Після забитого голу хмельничани не сіли в глухий захист, а продовжили активно пресингувати господарів на їхній половині майданчика, сподіваючись на швидке перехоплення м’яча та проведення результативної атаки. Почалася гра на зустрічних курсах, яка дещо заспокоїлася ближче до середини першого тайму. Дещо нудна гра перервалася на 15 хвилині, коли Богдан Тимощук від власних воріт кинув м’яч сильно вперед на Дмитра Мартинюка, і той оформив дубль у матчі.

У другому таймі хмельничанам потрібно було зберегти перевагу, аби вже після матчу думати про перші два фінальні поєдинки в Харкові, які заплановані на 16-17 травня. А ось «Урагану» слід було відіграватися, щоб 9 травня приїхати до Хмельницького та спробувати виграти серію плей-офф у хмельничан та відправити їх у бронзове протистояння проти львівської «Енергії». І на 23 хвилині Антон Лясковський обіграв Фетька та пробив поміж ноги Тимощуку – 1:2. Але на 27 хвилині матчу, після розіграшу з кутового, хмельничани знову збільшили перевагу в рахунку – відзначився Дмитро Михайленко. Але недовго тішилися вболівальники «Спортлідера+». Вже через півтори хвилини Андрій Цілик повернув неабияку інтригу в матч, забивши другий гол у ворота Богдана Тимощука. З кожною зіграною секундою напруга в матчі зростала. І за 2 хвилини 56 секунд до фінальної сирени наставник «Урагану» Іван Скіцко взяв тайм-аут, після якого замість голкіпера Романа Колтка вийшов п’ятий польовий гравець. Отож івано-франківці почали атакувати в більшості, залишивши власні ворота порожніми. Такий вимушений та ризикований крок приніс результат – за 1 хвилину і 13 секунд до завершення другого тайму Михайло Зварич зрівняв рахунок у матчі – 3:3. А за вісім секунд до фінальної сирени Дмитро Калуков, збивши Андрія Цілика, отримав червону картку і наступні два матчі пропустить. Хмельничани ж залишилися в меншості, але їм вдалося втримати нічию. Попереду на всіх очікувала серія пенальті.

Фетько, Педяш, Доманський, Власович, Мартинюк, Чуднов, Михайленко – ось ці гравці свої удари реалізували. Івано-франківці – також. А все вирішив удар Богдана Тимощука, який, на жаль, не влучив у ворота Романа Колтка, подарувавши «Урагану» перемогу в цьому матчі.

Ось так, у день народження почесного президента «Спортлідера+», голови Хмельницької обласної ради Івана Гончара, команда з Хмельницького не змогла виграти серію протистоянь в «Урагану». І тепер доля путівки до фіналу вирішуватиметься 9 травня в Хмельницькому. Якщо цей матч завершиться внічию, то команди зіграють два екстра-тайми по 5 хвилин. Якщо і вони не допоможуть визначити переможця, то фіналістом стане переможець серії пенальті.