Не критикувати, а робити закликає волонтерка Тетяна Юзепчук

0

Одинадцять виїздів у зону проведення АТО з допомогою і майже рік волонтерської діяльності. Волонтер Тетяна Юзепчук разом із активістами, братами Віктором та Артуром Данилевськими заснували благодійний фонд.

“Повір у себе, і в тебе повірять інші — це девіз нашого фонду. Коли я починала свою волонтерську діяльність, ще в часи революції Гідності, я повірила в те, що в країні можна щось змінити. Для цього варто вірити в себе і починати з себе, адже Україна – це кожен з нас. Саме ми є країна, і ми є зміни”, – каже голова правління фонду Тетяна Юзепчук.
Дівчина каже: як допомагала раніше, так і допомагатиму далі військовим, а фонд потрібен для того, щоб не лише об’єднати людей, які готові допомагати, але й полегшити саму процедуру.

“Тривалий час перебуваючи з братом на Сході я побачив усі ті моменти, які неможливо бачити тут, навіть будучи волонтером. Адже від початку проведення антитерористичної операції на Сході країни, ми активно допомагали добровольцям, які їхали захищати нашу країну. Згодом і самі поїхали на Схід: я тижнями-місяцями там воював, а брат постійно возив волонтерів, допомагали різним батальйонам та підрозділам”, — вже після офіційної презентації зізнається заступник голови фонду Віктор Данилевський.

За словами Віктора, одним із напрямків роботи фонду буде допомога тим військовим, до яких рідко доїжджають волонтери, які перебувають в гарячих точках, на передовій.

“Кожен має робити те, що може, заради змін в країні, бо ніхто нам не прийде і не зробить. І не треба кивати на владу, на закони, на тих, хто шукає власної користі. Поки ми, люди, які щиро хочуть змін, не почнемо щось робити, нічого не зміниться. Ми не можемо приймати рішення, які змінять країну. Але ми можемо підтримувати тих, хто зараз захищає її мир та цілісність, тому ми це робимо. Зможемо щось інше робити, обов’язково будемо докладати зусиль, – каже Артур Данилевський.

Реквізити фонду:

р/р 26002052416371 в ПАТ “ПриватБанк”, МФО 315405, отримувач БФ “Подих надії нації”, ЄДРПОУ/ДРФО 39652366. Призначення: благодійна допомога.
 

5 Травня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів