Наймолодші шанувальники бібліотеки

0

Читач написав на сайт:

Бебі-бум у бібліотеці

У Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г. Шевченка працює студія творчого розвитку та дозвілля “Мері Поппінс” .Саме тут діти віком від 1 до 5 років вивчають навколишній світ, малюють, ліплять, танцюють, читають, розвивають дрібну моторику рук, сенсорику, творчі здібності за допомогою елементів методики Марії Монтессорі, пісочної анімації та інших.

28 квітня о 12⁰⁰ відбулося відкрите заняття з групою молодих мам та діток, відвідувачів студії. На занятті діти вивчали геометричні фігури у ході гри“Назви фігуру”, розвивали дрібну моторику і тактильні відчуття у грі “Сортування круп”, складали пазли, а також виготовляли милих баранців.

Мами розповіли про те, разом з дітьми виготовляють поробки власноруч (показували їх),користуються безкоштовним Інтернетом, радяться з психологом, беруть книжки та модні глянці для усієї сім’ї, весело та пізнавально проводять час у колективі, не витрачаючи ніяких коштів.

 

Молода мама Катерина Вишневська розповіла:“Дикретна відпустка до відвідувань студії, у мене чесно кажучи, асоціювалась із дефіцитом спілкування, особливо в холодну пору року. У мене було приємне здивування щодо такої новинки у бібліотеці. Адже зараз пора розвинених дітокі прогресивних мам, а безкоштовних послуг просто немає. Тому тут добре і мені і дитині”

 

Жінки поділились враженнями про важливу роль керівника занять, бібліотекаря, Наталії Токаревої, адже завдяки її позитивності та майстерності, її люблять та слухають навіть самі гіперактивні малюки.

З розповіді стало зрозумілим, що робота студії цікава не лише дітям, а й батькам, адже тут вони навчилися відпочивати з дітьми (що здавалося б не реальним), виявляти дитячі здібності, вирішувати конфліктні ситуації, краще розуміти один одного.

29 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів