На травневі свята Хмельниччину патрулюватиме більше тисячі міліціонерів разом з активістами

0

Начальник обласного управління МВС у Хмельницькій області Микола Семенишин розповідає, що кількість правоохоронців планують збільшити удвічі.
– З початку року зареєстровано вже більше 30 тисяч повідомлень про злочини. Найбільш пріоритетним залишиться напрям по виявленню осіб, які причетні до незаконного розповсюдження зброї та боєприпасів, а також зниження вуличної злочинності, чим займається об’єднана експериментальна служба, – зазначає Микола Семенишин. 
Окрім цього, побільшало хмельничан, які виявили бажання допомогти правоохоронцям слідкувати за громадським порядком у місті. Таких активістів буде близько сотні. 
Загалом, за словами головного міліціонера, кількість патрулів по області складатиме 162, а порядок на Хмельниччині буде забезпечувати більше тисячі працівників. 
Співпрацюватимуть з міліціонерами і працівники служби безпеки України. Помічник начальника управління СБУ у Хмельницькій області Олег Коцюба каже, що найбільш ризикованими і загрозливими є випадки виявлення осіб, які можуть бути причетними до підривної діяльності.
– Будемо працювати в цьому напрямку і працювати на захист транспортну інфраструктуру, об’єкти промисловості та загалом великого скупчення людей.

29 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів