На Хмельниччину імпортують польські автозапчастини, німецькі нафтопродукти та бельгійські трактори

0

Цього року найбільше імпортували до нашого краю синтетичного лінійного поліетилену. Як зазначають у прес-службі фіскальної служби у Хмельницькій області, для потреб вітчизняного виробництва зазначеної продукції було ввезено на суму майже 300 мільйонів гривень.

"Також на терени Хмельниччини підприємці ввозили сільськогосподарську техніку та обладнання, запасні деталі до автомобілів, промислові товари тощо, – йдеться у повідомлені. – Загалом бізнес-спільнота області імпортує продукцію з понад 50 країн світу. Основними постачальниками зарубіжних товарів є країни Євросоюзу та країни Азії. Найбільше у першому півріччі поточного року подоляни купували різноманітну продукцію бізнес-партнерів з сусідньої Польщі".

Зокрема, імпорт польських товарів склав 599 мільйонів гривень, що становить 27 відсотків від вартості всього імпорту.
Польські бізнесмени здебільшого поставляли на Хмельниччину полімери етилену та запасні частини до автомобілів, прокат плоский, а також промислові товари та обладнання, сільськогосподарську техніку.

"У Великобританії, Німеччині, Литві та Угорщині подоляни купували нафтопродукти. Різноманітні промислові товари та обладнання доставлено з Чехії, Румунії, Білорусі, Китаю, – говорять податківці. – Придбана у цьому році потужна сільськогосподарська техніка, ввезена з Бельгії, Польщі та Німеччини, Нідерландів, Словенії та Іспанії, допоможе аграріям Хмельниччини у вирощуванні та збиранні урожаю".

Загалом у першому півріччі 2015 року інспектори Хмельницької митниці ДФС оформили 4063 митних декларацій у режимі «імпорт». Митне оформлення зарубіжних товарів принесло до казни понад 660 мільйонів гривень.

Читайте також

Липень 20, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів