На Хмельниччині викрили чергову тендерну змову

0

Ще в березня 2014 року ТОВ «Заготівельник» з села Велика Калинівка Хмельницького району та ТОВ «Продлінія» з Війтівців Волочиського району розіграли між собою тендер щодо закупівлі масла вершкового відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації.

Як повідомляють у прес-службі обласного відділення Антимонопольного комітету України, розслідування засвідчило, що документи, подані у складі пропозицій з конкурсних торгів, товариства готували узгоджено та обмінювалися інформацією при підготовці пропозицій з конкурсних торгів. Крім того, обидві фірми представляла одна уповноважена ними особа. І лише зараз антимонопольникам вдалося викрити цей факт та оштрафувати підприємства на понад 78 тисяч гривень.

Зауважимо, що в 2015 році ці товариства були оштрафовані на 272 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів, під час проведення у березні 2014 року Відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації процедури відкритих торгів щодо закупівлі м’яса та м’ясопродуктів. Тоді ж ТОВ «Заготівельник» та ТОВ «Продлінія» заборонили брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.
 

Читайте також

Березень 11, 2016 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів