На Хмельниччині порушники митних правил поповнять бюджет на 13 мільйонів гривень

0

Протягом першого півріччя цього року митники завели майже півсотні справ, пов’язаних з порушеннями митних правил на загальну суму близько 13 мільйонів гривень. Як зазначають у фіскальній службі, це на 10 справ більше у порівняні з аналогічним періодом минулого року.

“Серед найпоширеніших порушень — переміщення товару через митний кордон України з поданням документів, що містять неправдиві дані. Згідно цих порушень складено 27 справ за статтею 483 Митного Кодексу України, – розповіли у прес-службі. – Також виявлено 12 порушників, які не доставляли товари та документи у встановлений строк (стаття 470 Митного Кодексу України). Предмети правопорушення – транспортні засоби, килимові вироби та інші промислові вироби”.

За цей період митниця направила до судових інстанцій 5 справ про порушення митного законодавства. У результаті розгляду справ за судовими рішеннями на незаконослухняних суб’єктів накладено штрафів на суму майже 200 тисяч гривень. Також протягом січня-червня поточного року митницею розглянуто 25 справ про порушення митних правил. Відповідно, на зловмисників накладено штрафів на суму майже 3 мільйони гривень.

Читайте також

Липень 8, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів