На Хмельниччині меншає офіційних мільйонерів – новини Хмельницького від vsim.ua

0

Однак у порівнянні з результатами 3 місяців кампанії 2015 року це на 4 мільйонери менше. Втім, до завершення квітня це число ще може зрости, адже за остаточними підсумками торішнього деклараційного процесу мільйонні статки «засвітили» 30 подолян.

Двоє з мільйонерів мешкають у місті Хмельницькому, один – у Славуті.

Власне, загалом цьогоріч уже подано 5 553 декларації. Наразі сукупні доходи подолян склали понад 323 мільйони гривень. Відтак, до бюджету буде сплачено більше 8 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 2,1 мільйона гривень військового збору.

Нагадаємо, деклараційна кампанія триває до 1 травня.

«До доходів, що підлягають обов’язковому декларування в цей період, належать доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався; доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо); спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення; доходи від продажу інвестиційних активів, а також іноземні доходи», – інформує прес-служба ДФС Хмельниччини

Читайте також

Квітень 4, 2016 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів