На Хмельниччині майже половина недобудов у “замороженому” стані

0

Зараз у Хмельницькій області є 849 будівель та споруд, зведення яких так і не завершилось. Однак, це не стосується житлових будинків, забудовниками і замовниками яких є фізичні особи або ж об’єкти. Про це повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області. Наразі недобудованими залишається 699 об’єктів, 314 з яких – це житлові будинки, загальна площа яких – майже 577 тисяч квадратних метрів. Решта – це нежитлові приміщення, серед яких – 22 шкіл на майже  6, 5 тисяч учнівських місць, 16 садочків на 830 дітей, 24 лікарні, поліклініки та пункти медичного обслуговування. Окрім цього, 13 кінотеатрів, клубів, будинків культури на більш як три тисячі місць, 58 промислових будівель і складів, торговельних та офісних приміщень.

Натомість, як повідомляють в управлінні статистики, з початку цього року на Хмельниччині активізувалось житлове будівництво, показник збільшився на 44, 5 %.

Всього зведення будинків і  реконструкція становили майже 92 % від загального обсягу виконаних будівельних робіт,  поточний ремонт – 6, 2%, а капітальний – 2,% .

 

23 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів