На Хмельниччині готові до використання лише 89 відсотків бомбосховищ

0

 Обласний фонд налічує 937 споруд цивільного захисту, з них 147 сховищ і 790 протирадіаційних укриттів. Як повідомив начальник управління цивільного захисту ОДА Євген Данилюк, на утримання та ремонт захисних споруд минулого року виділили з бюджетів усіх рівнів 3 мільйони 506 тисяч гривень.

«До використання готові 89,1 відсотка захисних споруд. Розроблено інтерактивні карти розміщення захисних споруд у Хмельницькому та Кам’янці. Триває інвентаризація захисних споруд з метою їх приведення до належного стану», – зазначив Євген Данилюк.

Уже перевірили 87 відсотків наявних захисних споруд, разом з тим у Шепетівці, Білогірському, Городоцькому, Новоушицькому та Полонському районах поки не провели технічної інвентаризації захисних сховищ.

Як зазначив заступник голови ОДА Володимир Кальніченко, заключено угоди щодо оповіщення про надзвичайні ситуації з радіостанціями, окрім того, є співпраця з телебаченням не тільки нашої області, а й Рівненської та Житомирської.

«В нас організовано цілодобове чергування на рівні районних райдержадміністрацій і сільських рад, з якими є постійний мобільний зв’язок», – зауважив Володимир Кальніченко.

Лютий 6, 2016 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів