На дороги Хмельницького арт-тролейбус виїде в середині травня

0

– В нас так співпало, що зараз на Хмельниччині робиться два проекти разом, – розповів «ВСІМ» організатор фестивалю «Республіка» Андрій Зоін. – На Бакоті зібралися художники з різних міст, ця арт-акція направлена на створення арт-об’єктів у малодоступних місцях. Також проводяться діалоги з митцями з різних міст країни, наразі нас там 10 людей. Що стосується арт-тролейбуса в Хмельницькому, то Олексій домальовує його повністю ззовні, ми продумуємо яким він буде всередині. Напевно зробимо орнаментну техніку, в нас була ідея використати кольори саме подільських орнаментів. Також буде розмальований і дах тролейбуса.

Планується, що у тролейбусі встановлять Wi-FI та навігатор, щоб можна було по телефону відслідковувати де знаходиться тролейбус.

– Це буде зручно хмельничанам, а також можна буде дізнаватися гостям з інших міст, які захочуть поглянути на наш арт-тролейбус, – каже Андрій.

Презентація арт-тролейбуса для всіх бажаючих буде в середині травня, супроводжуватиметься це дійство невеличким музичним супроводом.

Слідкуйте за анонсами на vsim.ua

25 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів