На Дністі відкрили водолазно-рятувальну станцію

0

На Кам’янеччині 18 вересня у селі Устя відкрили новозбудовану рятувальну станцію. Новий підрозділ створили, аби мінімізувати кількість випадків загибелі людей під час відпочинку на річці Дністер. За підрахунками надзвичайників, з початку року на водних об’єктах області загинуло 49 людей, з них одна дитина.

«Від закладення фундаменту до спорудження та оздоблення станції рятувальникам знадобилося лише два місяці. Наразі водолазно-рятувальна станція забезпечена всім необхідним обладнанням та технікою для рятування людей на воді: є аероглісер, водолазні костюми, водолазні апарати «Аквалунг», засоби зв’язку, оперативний автомобіль «УАЗ» тощо», – зазначив головний рятувальник області Едуард Братко.

Як повідомляють у Службі порятунку, незабаром станція отримає ще й рятувальний човен «Чібіс», за допомогою якого будуть ліквідовувати з водойми берегові пожежі, до яких через круті схили за допомогою автотехніки не дістатися.

На щоденне добове чергування будуть заступати три працівники: водолаз, водій-моторист і фельдшер-рятувальник. Загалом, загальний штат водолазної станції складає 10 осіб.

Штат нової водолазно-рятувальної станції – 10 осіб.
 

Читайте також

Вересень 20, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів