На чому їздять та скільки заробляють хмельницькі прокурори

0

Декларації онлайн може побачити кожен, хто цього забажає, адже вони опубліковані на офіційному сайті прокуратури Хмельницької області та на сайті Генпрокуратури.  

Трьох замів облпрокурора призначено на посади півроку тому – 25 грудня 2014 року. Ще один заступник – Олександр Мартинюк, який протягом майже 4 років очолював прокуратуру міста Хмельницького, призначений в обласну прокуратуру чотирма місяцями пізніше – 23 квітня 2015 року. Отож, їхні декларації за минулий рік містять інформацію про зарплату та доходи, отримані на попередніх посадах.

Також з початку нового року на Хмельниччині змінилося сім прокурорів в районах.

А нещодавно, 21 травня, прокурором міста Хмельницького став старший радник юстиції Олександр Базан, який до цього керував прокуратурою Красилівського району. Публікуємо його статки, задекларовані ще на попередній посаді.

Інформації про доходи трьох працівників прокуратури за минулий рік на офіційних сайтах журналісти «ВСІМ» не знайшли. Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання заступника прокурора області Сергія Нагребецького «висять» ще за 2013 рік.  А декларацій нових прокурорів Красилівського та Ярмолинецького районів немає зовсім. «ВСІМ» надіслала інформаційні запити на прокуратуру для отримання інформації про доходи даних працівників. А поки публікуємо відомості з декларацій, які є у вільному доступі.

Отже, бачимо, які доходи за попередній рік задекларували прокурор Хмельницької області, троє з чотирьох його заступників і прокурор Хмельницького.

Ми вирішили об’єднати та порівняти цифри та дані вказані в документах, поданими очільниками міських, районних та міжрайонних прокуратур Хмельницької області.

Отож, порівнюючи декларації, бачимо, що найбільшу зарплату отримує прокурор Кам’янець-Подільського району та Шепетівський міжрайонний прокурор. Загальна сума сукупних доходів протягом року найбільша у прокурора Ізяславського району – 397 303 гривні, з яких 267 400 гривень отримав за відчуження рухомого та нерухомого майна.

Прокурор Старосинявського району немає у власності ані квартири, ані землі, ані будинку.  Найбільший будинок записаний на прокурора Новоушицького району – 247 кв.м. А найбільше землі має Старокостянтинівський міжрайонний прокурор – 21 393 кв.м.

Прокурори Городоцького, Кам’янець-Подільського, Чемеровецького районів, прокурор міст Нетішина та Кам’янця-Подільського, а також Славутський міжрайонний прокурор  задекларували більше однієї квартири. Тож, їх площа зазначена в сумі. 

Крім доходів та квадратних метрів прокурори декларують і транспорт. Троє – прокурори Городоцького та Новоушицького районів, а також міста Кам’янця-Подільського оформленого  на себе авто не мають. 

Примітка: Діаграми інтерактивні. Для того, щоб переглянути цифри наведіть курсор на стовпчик.

Зарплата за 2014 | Create infographics

2 Червня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів