На честь загиблого кіборга пропонують назвати хмельницьку школу

0

До міської влади звернувся колектив спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27, де навчався Дмитро Івах, який загинув 18 січня під час виконання службового обов’язку. Педагоги пропонують присвоїти навчальному закладу ім’я героя та вшанувати його пам’ять, встановивши на фасаді школи меморіальну дошку.

Нагадаємо, Дмитро Івах загинув від осколкового поранення у боротьбі за донецький аеропорт, витягуючи з поля бою свого побратима.

Як зазначають у прес-службі міської ради, рішення виконавчого комітету “Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про присвоєння спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 27 назви “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха” зі встановленням меморіальної дошки” депутати розглянуть на наступній сесії.

Довідково. Дмитро Івах народився 1 жовтня 1989 року у Хмельницькому. У 2005 році закінчив 9 класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27. У 2008 році закінчив ВПУ № 11 і отримав спеціальність слюсаря-механіка. Того ж року був призваний на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Службу проходив у 80-ій аеромобільній штурмовій бригаді міста Львова. Після служби в армії Дмитро обрав шлях військового, продовжуючи контрактну службу в місті Хмельницькому у 8-му окремому полку спеціального призначення.

Згодом вступив у Львівську академію сухопутних військ імені П. Сагайдачного на факультет управління аеромобільними військами, де отримав звання молодшого лейтенанта. Після навчання був направлений у 95-ту аеромобільну штурмову бригаду м. Житомира на посаду командира взводу.

Із 6 квітня 2014 року Дмитро Івах був учасником АТО. Від червня виконував обов’язки командира роти. З різними завданнями він пройшов усю зону антитерористичної операції, її найгарячіші точки – Слов’янськ (бої точилися поблизу гори Карачун), Краматорськ, селище Шахтарськ, Димитрівка, Новоазовськ, Степанівка. Завдяки своїм моральним та бойовим якостям Дмитро Івах достроково отримав звання старшого лейтенанта.

 

21 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів