«Мотор Січ» з Волочиська стає останнім учасником чвертьфіналу

0

Цьогорічний розіграш Кубку Хмельницької області з футболу зібрав відразу 9 команд. За останні роки така кількість є рекордною. Для визначення останнього чвертьфіналіста знадобився попередній етап. Жереб звів на цій стадії амбітну летичівську «Ниву» та досвідчену команду «Мотор Січ». Остання є діючим чемпіоном першолігових змагань і традиційно бере участь у кубкових баталіях.

Щодо самого матчу, який проходив у Летичеві, то він видався досить напруженим і подарував глядачам незабутні емоції. Для господарів нічийний рахунок у цьогорічному сезоні є уже звичним. Із шести матчів чемпіонату за участю «Ниви» чотири завершувались саме з таким результатом. От і в звітному поєдинку в основний час переможця не виявили – 1:1. У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися гості з Волочиська – 4:3.

Чвертьфінальні поєдинки відбудуться вже наступної суботи, 25 липня. «Мотор Січ» зіграє із старокостянтинівським «Случем», з якому програли у фіналі 2013 року.