«Локомотив» – «Спортлідер+»: без сенсацій, але з присмаком скандалу – новини Хмельницького від vsim.ua

0

Старт півфінальної серії Екстра-ліги для «Спортлідера+» видався емоційним. Команда з Хмельницького продемонструвала, що може дати гідний бій іменитому супернику. Та не завжди все залежить від них.

За п’ять хвилин до фінального свистка у матчі проти діючого чемпіона країни хмельничани цілком могли розраховувати на шанс вперше в історії переграти Локомотив. Хоча б в серії пенальті. Але не зовсім зрозуміле рішення арбітра про призначення пенальті за рахунку 2:2 внесло свої корективи в гру.

За хвилину після того, як рахунок став 3:2 на користь господарів головний тренер хмельничан Роман Ковальчик висловив арбітрам усе, що він думає про пенальті та їхню роботу в даному матчі. За подекуди агресивну поведінку його вилучили і змусили споглядати за грою з трибуни.

• 0:1 – Калуков класно обігрався із Хамдамовим і прострілив на дальню стійку. Подлюк опинився в потрібному місці в потрібний час та замкнув передачу.
  • 1:1 – господарі кількома передачами переграли захист «лідерів» та вивели Бондаря на побачення з Тимощуком. Гравець «Локомотива» перекатом переграв голкіпера і забивав вже в пусті ворота.
  • 2:1 – Подлюк в простій ситуації втратив м’яч, чим сповна скористалися суперники. Сорокін отримав пас від партнера,  ефектно переграв Власовича та пробив мимо голкіпера.
  • 2:2 – Хамдамов скористався грубою помилкою захисників і, довго не думаючи, відразу пробив точно в ціль.
  • 3:2 – дещо незрозуміле рішення арбітра. За фол Тимощука був призначений пенальті, яке чітко реалізував Журба.
  • 4:2 – хмельничани втратили м’яч при розіграші зайвого. … ударом від своїх воріт влучив точно у незахищену рамку. А за мить перед цим Калуков міг зрівняти рахунок та не влучив по ігровій сфері.

Друга гра відбудеться вже завтра, 3 квітня. Поєдинок обіцяє бути досить цікавим. Слідкуйте за оновленнями разом із «ВСІМ».