Легкоатлетичний чемпіонат України серед молоді – чотири «золота» Хмельниччини

0

Не кількістю, а якістю. Саме так можна назвати збірну Хмельницької області, яка в Кіровограді взяла участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді. Одна із малочисельних за кількістю представлених спортсменів збірна, досягнула неабиякого успіху – здобула чотири нагороди. І всі вони – золоті!

Першу нагороду до скарбнички нашої збірної здобула Марина Бех в секторі стрибків у довжину. Марині, яка нещодавно виграла Кубок України серед дорослих, стрибнувши на 6 метрів 63 сантиметри, в Кіровограді для перемоги вистачило стрибка на позначку 6 метрів 27 сантиметрів. Незважаючи на зустрічний вітер і дощ, такий результат дозволяє Марині Бех представляти Україну на молодіжному чемпіонаті Європи.

Відмінного результату досягнула і Вікторія Калюжна в бігу на 5000 метрів. 20-річна хмельничанка прийшла першою на фініш із результатом 16 хвилин 6.03 секунди. Завдяки своїй швидкості, Вікторія не лише стала чемпіонкою України, а й перевершила норматив на молодіжний чемпіонат Європи.

Ще дві золоті нагороди виборов Максим Якимчук. Перше «золото» 20-річний здобув у бігу на 5000 метрів, прийшовши першим на фініш із результатом 14 хвилин 36.83 секунди. А ось другу нагороду найвищого ґатунку Максим виборов на дистанції 3000 метрів, пробігши її за 8 хвилин 27.85 секунди.