Київстар: Вибрані і щасливі

0

Якщо для пересічних абонентів швидкісний інтернет — це можливість “сидіти” в соцмережах, спілкуватися з друзями та рідними різними сервісами відеозв’язку, то для тих, хто має власну справу це ще й в рази швидше вирішення усіх питань. Тим більше, якщо бізнес пов’язаний з туризмом, як, до прикладу в Олега Демчука, керуючого туристичним комплексом “Услад”, що на Дністрі у Кам’янці-Подільському районі.
Тоді, у квітні, Кам’янець-Подільський, разом із Броварами, були обрані для першого технічного запуску через готовність мережі та отримання необхідних локальних документів. В місті-супутнику Києва проживає близько 100 тисяч осіб, а в Кам’янці-Подільському — 103 тисячі, серед яких більшість є абонентами «Київстар».
“Оскільки сфера мого бізнесу — туризм, і не маючи можливості постійно бути на Дністрі, я в режимі онлайн можу повністю відстежувати режим платежів. Я зараз веду бізнес через телефон, тому що всі мої бізнес-платежі, перелік рахунків бачу у таблиці, й лише клацаю: проплатити чи ні, або проплатити за певних умов. Це дуже вигідно. Доступ до швидкої інформації через різні гаджети, я зараз не уявляю як без них можна обійтись”, — каже Олег Віленович.
Він один зі тих, хто потрапив у число щасливчиків, які мали змогу тестувати швидкісний зв’язок від “Київстар”.
“Потрапивши вкотре кілька місяці тому у Кам’янець-Подільський, я сам приємно здивувався, коли побачив що у мене в телефоні з’явився знак 3G. Я вирішив його перевірити і був приємно вражений швидкістю, з якою він приймав і передавав інформацію. Тобто абсолютно спокійно, в режимі онлайн, можна було дивитися відео з Ютубу, переглядати об’ємні сайти. Це дуже похвально. Приїжджаючи з Хмельницького в Кам’янець-Подільський на вихідні, я із задоволенням цілий місяць ним користувався. Потім був ще більше вражений, коли коли програму відбору пройшов і в Хмельницькому”, — розповідає Олег Демчук.
Зв’язком третього покоління підприємець вперше в житті скористався у Сполучених Штатах Америки, а згодом й у Японії. Каже, коли вперше побачив японський 3G Інтернет, точніше їхні 16-мегабітні камери, як вони їздили у метро, переглядаючи фото, відео, постійно шукав до чого ж вони підключилися?
“Я був здивований побаченим у Японії тоді. Бо в нас ще такого не було: великі класні телефони, якісне зображення, абсолютний скайп-зв’язок. Було приємно спостерігати, на скільки все цивілізовано. Але це було кілька років тому. Ось зараз і ми вже маємо позитивний результат, що дуже приємно”, — зізнається чоловік.
 

Даша ПАСТЕРНАК.

30 Серпня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів