Київське «Динамо» програло команді Нової Ушиці

0

Товариський матч між ветеранами столичного клубу та «Агробізнесом» з Нової Ушиці був присвячений Дню Конституції України, Дню Молоді та спрямований на підтримку військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. Про це йдеться в повідомленні Новоушицької райдержадміністрації.На центральний стадіон райцентру Хмельниччини вийшли такі відомі футболісти, як Саленко, Сирота, Рац, Яремчук, Лозинський, Хлус, Цихмейструк, Коновалов, Самойлов та інші. Іменита команда краще розпочала поєдинок, забивши два голи у першому таймі. Почергово відзначилися Рац та Пінчук. Новоушицькі футболісти зрівняли рахунок після перерви завдяки голам Донця та Цимбалюка. Переможець визначився лише у серії післяматчевих пенальті. Вирішальний удар на рахунку воротаря господарів Бабійчука, який приніс своїй команді перемогу з рахунком 6:5.

Чемпіонат області з футболу: у першій лізі без втрат лише «Горинь» та «Ружична»

Розпочався чемпіонат Хмельницької області з футболу серед команд першої ліги «Колос»