Кубок області з футболу: «Це вже не смішно»

0

Відбулися перші поєдинки 1/4 фіналу Кубка області з футболу і вже відомий перший півфіналіст! Ним став діючий володар трофею волочиський «Збруч». Справа в тому, що їхній суперник – «Крила Рад» зі станції Дунаївці, в останній момент відмовився від участі в змаганнях, а тому «Збруч» без двохматчевої серії крокує далі.

«Це вже не смішно, – каже головний тренер «Збруча» Ігор Шишкін. – Ми хочемо грати на Кубок України серед аматорів, а ігрової практики немаємо. Першість області вже давно на перерві, а Кубок області для й досі не стартував, а тому вимушені швидко шукати собі спаринг-партнерів, із якими могли б зіграти товариські матчі. Адже всі чвертьфіналісти гратимуть матчі-відповіді, а ми знову відпочиватимемо. Ми й так до цього провели дві товариські матчі з ФК «Тернопіль», один із яких виграли, тепер, сподіваюся, зіграємо з іншим клубом із Тернополя – «Нивою», бо нам потрібна ігрова практика».

Щодо результатів інших матчів, які все ж таки відбулися, то в одній парі вже, мабуть, можна назвати переможця. Так «Случ» із Старкостянтинова вдома впевнено здолав волочиський «Мотор Січ» із рахунком 6:1, а тому навряд чи втратить свою перевагу в п’ять голів у матчі-відповіді.

В інших парах ситуація заплутана. ФК «Дунаївці» вдома здолав МФК «Славуту» з рахунком 3:2, а тому гра в Славуті буде вирішальною. Не зрозуміла ситуація й в протистоянні хмельницького «Поділля» із «Перлиною Поділля» з Білогір’я. Хмельничани вдома перемогли лише 1:0, а тому гра в Білогір’ї розставить всі крапки над «і».  До речі, саме переможець цього протистояння в півфіналі зіграє зі «Збручем». «Нам все одно з ким грати, – каже тренер волочиського клубу. – Обидві команди сильні, це футбол. З іншого боку, мабуть, хотілося зіграти з «Поділлям», бо в Білогір’ї дуже погане поле, через яке не хочеться туди їхати. Але як станеться, так і буде. Я ж, вочевидь, поїду на матч-відповідь цих команд у Білогір’я, щоб краще знати нашого суперника».