Кубок області з футболу: попередній етап позаду

0

На попередньому етапі турніру пройшов лише один матч, від результату якого залежало, хто з двох команди – летичівська «Нива» чи волочиський «Мотор Січ», гратимуть у чвертьфіналі Кубка області зі старокостянтинівським «Случем».

Матч у Летичеві виявився доволі напруженим. Команди, забивши по одному голу, не змогли визначити переможця в відведений для цього час. А тому доля путівки до 1/4 фіналу вирішувалася в серії пенальті. І в футбольній лотереї більше пощастило гостям – «Мотор Січ» переміг «Ниву» з рахунком 4:3. Отож, саме команда з Волочиська гратиме в чвертьфіналі Кубка області, перші матчі якого пройдуть 25 липня.

Усі пари 1/4 фіналу:
 «Збруч» (Волочиськ) – «Крила Рад» (станція Дунаївці).
«Поділля» (Хмельницький) – «Перлина-Поділля» (Білогір’я).
«Случ» (Старокостянтинів) – «Мотор Січ» (Волочиськ).
ФК «Дунаївці» – МФК «Славута».

Перші матчі відбудуться 25 липня на полі команд, які вказані першими. Поєдинки-відповіді пройдуть 1 серпня.