Кожен восьмий міліціонер Хмельниччини, який був на Сході, отримав статус учасника бойових дій

0

У Хмельницькому нагородили відзнаками сто працівників внутрішніх справ та надали їм посвідчення учасника бойових дій. У нагородженні взяли участь міліціонери-спезпризначенці та працівники Державтоінспекції. Для багатьох присутніх поїздки на Схід стали звичною справою, більшість бійців бере участь в АТО вже більше року.

Загалом, аби особисто отримати посвідчення, змогли прийти лише 53 працівники МВС.

Командир роти міліції громадської безпеки особливого призначення Олег Краковський зізнається, що участь в антитерористичній операції бере з перших її днів – від квітня минулого року. Наразі 12 співробітників його загону досі знаходяться на виконанні службового обов’язку на Сході.

– Пам’ятаю, під час першого відрядження на Схід їхали лише добровольці. Важко було обирати, адже бажаючих було багато, – розповідає командир роти. – Зараз там 12 наших бійців. За весь час підрозділ виконує завдання як в складі зведених загонів, так і самостійно. Приємно, що серед 50 співробітників особового складу, 100 % відзначені нагородами. За всі відрядження, що у нас були, ми стали загартованішими і стійкішими, – каже Олег Краковський.

Старший прапорщик міліції  Олександр Холявко теж отримав відзнаку. В зону АТО міліціонер їздив уже чотири рази. Додає, що найважче було у Вуглегірську.

– З нашого підрозділу там було вісім чоловіків у складі зведеного підрозділу. Було найважче, бо практично щодня нас обстрілювали. А ми робили все, що від нас залежало і не падали духом. Гріла думка, що мене вдома чекала дружина і чотирирічна дитина, – розказує міліціонер.

Начальник обласного управління міліції Микола Семенишин зазначив,  що за весь період АТО Хмельниччина втратила одного правоохоронця, ще один поранений. На статус учасника бойових дій зараз очікує ще 400 службовців. Матеріали знаходяться на опрацюванні.

– На статус учасника бойових дій зараз очікуємо ще 400 матеріалів. Всі документи, які направляють – усі підписані, – каже начальник УМВС. – Отримавши статус, учасники, відповідно до закону, матимуть певні соціальні гарантії – це і проїзд, оплата комунальних послуг та інші. Окрім цього, за наказом міністра, потрібно підготувати окремо ще 20 кандидатур для заохочення.

Після офіційної частини міліціонери вишикувались, аби вшанувати полеглих бійців з початку проведення АТО

 

 

 

Читайте також

Червень 9, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів