Командний чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики – подоляни останні

0

Попри неймовірну спеку в 30 градусів, деяким атлетам у Кіровограді вдалося встановити не лише особисті рекорди, а й національні. Щоправда, всі ці спортсмени не з Хмельниччини. Наші легкоатлети, на жаль, не змогли здобути хоча б одну нагороду.

Найближчим до успіху був Юрій Мегега в бігу на 400 метрів. Юрій, яклму сьогодні виповнюються 19 років, у своєму забігу перетнув фінішну лінію першим, але його результат – 50 секунд, у підсумковому протоколі змагань став лише четвертим. «Бронзі» він програв 0,78 секунди. Змагався Мегега і на дистанції у 200 метрів, посівши в своєму забігу друге місце. Однак у підсумковому протоколі змагань він опинився аж на 12 сходинці. На цій же дистанції боровся іще один хмельничанин – Владислав Петровський. Він 20-ий. Також цей спортсмен змагався і в стрибках у довжину, де посів 12 місце.

Не вдалося продемонструвати свої найкращі результати й юній Анастасії Колотій. У секторі стрибків у довжину хмельничанка не змогла виконати жодного залікового стрибка, а в секторі потрійного стрибка 16-річна дівчина із Хмельницького посіла п’яте місце.

18-річний Тарас Чукань змагався в бігові на двох дистанціях. У бігу на 1500 метрів він 14-ий, а на 800-метрівці – 22-ий. Ще один подільський легкоатлет – Олександр Вуйко в бігу на 5 кілометрів не зміг дістатися фінішу.

У підсумку збірна команда Хмельницької області, набравши 56 очок, посіла останню 25 сходинку. Для порівняння – збірна Чернігівщини, яка була представлена також п’ятьма атлетами, набрала 85 очок та посіла 20 місце.