Команда тхеквондистів з Хмельниччини виграла два “золота” на турнірі у Молдові

0

Тхеквондисти з Кам’янця-Подільського та Хмельницького виграли шість медалей різного ґатунку міжнародного турніру “Moldova Open 2015 (G-1)”, що відбувся у Кишиневі.
Два “золота” здобули наші кадети з Кам’янця-Подільського: Дмитро Мещук (вага до 53 кілограмів) та Артем Жуковський (вага до 56 кілограмів). Дмитро зумів тріумфувати на турнірі завдяки перемогам над молдаванином Романом Трандафіром (12:10) та румуном Олександром Гутою (18:4). У фінальному поєдинку Мещук мінімально переміг одесита Олександра Стоянова — 9:8.
Артему Жуковському знадобилося лише два бої, щоб приміряти золото. Він був сильнішим за серба Михайла Радаковіча (10:3) та одесита Олександра Демчука (13:1).
Ще один кам’янчанин Олег Маматов став третім серед кадетів у ваговій категорії до 57 кілограмів.
За крок від перемоги зупинилася юніорка з Хмельницького Любава Ільчик. У вазі до 49 кілограмів вона перемогла росіянку Валерію Требунскіху (7:6), сербку Меланію Біорац (12:4), проте у фіналі поступилася ще одній представниці Росії Анастасії Мітрофановій — 2:11.
Також серед юніорів третіми фінішували кам’янчани Микита Михайлов (вага до 48 кілограмів) та Вадим Геймал (вага до 73 кілограмів).

23 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів