Колективу Хмельницької районної лікарні представили нового керівника

0

У середу, 29 квітня, голова районної ради Олександр Прокопов представив колективу Хмельницької райлікарні нового очільника – Олександра Костюка. Раніше, після звільнення Петра Молдована, обов’язки головного лікаря виконувала Валентина Салій.

Як зауважив депутат районної ради Леонід Козловський, вперше обрання головного лікаря Хмельницької ЦРЛ проводилось відкрито, на конкурсній основі. І хоча визначитись з кандидатурою керівника закладу депутати зуміли лише з другої спроби, саме Олександр Костюк зумів переконати більшість депутатського корпусу в тому, що він є найдостойнішим з-поміж кандидатів.

За обрання головним лікарем Олександра Костюка депутати проголосували 28 квітня на 28-й позачерговій сесії. Напередодні профільна комісія затвердила лише його кандидатуру. З Костюком буде укладено контракт терміном на три роки.

Колектив районної лікарні “познайомився” з новим керівником.

38-річний Олександр Костюк має загальний стаж роботи — 22 роки. Із 2002 року по теперішній час працював лікарем-хірургом із надання невідкладної допомоги в Центрі гострих шлунково-кишкових кровотеч відділення загальної та реконструктивної хірургії Хмельницької обласної лікарні. З січня 2015 року за сумісництвом призначений на посаду завідуючого операційним блоком цього ж закладу.

Як зазначив Олександр Костюк у своєму резюме, основна мета його роботи головним лікарем буде спрямована на створення конкурентноспроможності районної лікарні до інших лікувальних закладів міста. За час свого керівництва він прагне підвищити рівень надання повноцінної, кваліфікованої медичної допомоги жителям Хмельницького району.
 

29 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів