«Каруселі» в останній партії не завадили «Новатору» розгромити суперника

0

Сьогоднішній противник «Новатора» до звітної гри посідав друге місце в турнірній таблиці групи «А». На відміну від попереднього суперника, аутсайдера зі Львова, цей противник виглядав куди більш серйозним. Та хмельничанам у поточному сезоні, схоже, не важливо з ким грати. Перемоги вони «штампують» одна за одною.

Так сталося і в грі проти гостей з Чернігова. Перша партія завершилась із мінімальною перевагою «новаторців». В другій хмельничани видали чи не найрозгромнійший результат сезону – 25:8. А от в третій партії, як і в попередній грі, подоляни змусили дещо понервувати своїх прихильників. Та, зібравши усі сили для фінального ривка, «Новатор» все таки виграв.

«Суха» перемога стала для команди вже шостою у поточному сезоні чемпіонату. Ще раз було зафіксовано рахунок 3:1. Лише в одному матчі хмельничани поступилися. Реванш за це вони спробують взяти завтра, 17 січня, проти ВК «Родничок-Колос». Гра розпочнеться о 12:00.

– Завтра просто зобов’язані перемогти. Хочеться взяти реванш. Але це не головне. Поразки на власному майданчику наші вболівальники нам просто не пробачать. Гратимемо в першу чергу для них і мусимо виграти, – розповідає «ВСІМ» гравець «Новатора» Максим Турик.

Чи зуміють хмельничани успішно завершити домашній етап ви зможете дізнатися, слідкуючи за оновленнями разом із «ВСІМ».