Кам’янецька фортеця поїде до бійців на Схід

0

У Кам’янці-Подільському піснями, кексами і флешмобами за мирне майбутнє України відкрився туристичний сезон. Уже п’ятнадцятий рік поспіль місто запрошує гостей до себе на численні свята і фестивалі, яких щороку стає все більше. Упродовж 25 квітня туристи могли покататися на електромобілі, відвідати майстер-класи, пізнати історію міста від доби Середньовіччя до сучасності. Усю багатогранність Кам’янця мали можливість побачити ті, хто завітав сюди на офіційне відкриття туристичного сезону, яке продовжиться завтра.

«Кам’янець-Подільський займає третє місце за кількістю історичних пам’ятків в Україні. Я колись тут навчався, і повертаючись сюди, завжди згадую свою юність. Пишаюся тим, що маю відношення до цього міста. Я бажаю усім кам’янчанам, щоб туризм в Кам’янці розвивався, бо це – створення нових робочих місць, податки та багато людей, які відкриють для себе це чудове місто», – каже голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний.

Кам’янчани здавна славляться своєю гостинністю, саме тому до старовинного міста з’їжджаються тисячі туристів з усіх куточків України.

«Щороку під час відкриття туристичного сезону кам’янчани чимось дивують своїх гостей. Минулого року це була рекордна турка кави на 333 літри. Цьогоріч – це солодка фортеця», – зазначає мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

Спеціально до відкриття туристичного сезону місцеве підприємство «Український кристал» виготовило солодку фортецю з випічки. Тисячі кексів упродовж одного дня пекла бригада із чотирьох осіб. Частину рукотворного дива відправлять бійцям на Схід, решту роздали усім охочим.

туристів на екскурсію вперше повезли електромобілі, а вулицями міста проїхали сотні велосипедистів. Завтра, 26 квітня, святкування продовжиться. На гостей чекає ще багато захопливих цікавинок, зокрема майстер-класи зі скелелазіння, змагання з пішохідного туризму, розваги для дітей. Усі охочі також зможуть відвідати історичні майданчики «Кам’янець крізь віки».


 

25 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів