Кам’янець-Подільський запрошує на каву з гігантської турки

0

Кам’янчани запрошують кавоманів на фестиваль “Кам’янецька турка” – 2015. Нагадаємо, минулого року у місті зварили 333 літри кави у велетенській турці, яка увійшла до “Книги рекордів України”. Цього року гостей свята знову частуватимуть смачним напоєм. Як повідомляють у міськраді, заходи фестивалю пройдуть на центральній площі Старого міста, де розміститься стилізоване кавове містечко.

“Упродовж 1-3 травня у місті проходитиме кавовий ярмарок із всесвітніми смаколиками, майстер-класи створення картин для інтер’єру з кавових зерен для дітей від Тіко-Чако та “Handmade” від кав’ярні “Молі”, “Latte art” від бариста, кавовий спрінт (забіг офіціантів з кавою) та велопробіг, гадання на кавовій гущі, конкурси “Забіг в мішках”, “Кавовий силач”, “Малюнок на тротуарі”. Гурмани відчують також музичні нотки з кавовим присмаком (звучання мелодій на саксафоні, домбрі, скрипці, гітарі, бубні)”, – розповідають у прес-службі міської ради.

На центральній сцені фестивалю свої таланти демонструватимуть поети, музиканти, співаки та танцюристи міста. Організовує дійство ГО “Відкрита Кам’янець-Подільська асоціація готельєрів і рестораторів” у співпраці із департаментом гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича.

20 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів