Ірина Щукла – краща з українок-шаблісток на Універсіаді

0

Завершилися індивідуальні змагання з фехтування на шаблях, де честь Хмельницької області захищають одразу ж дві спортсменки.

Нетішинка Ольга Жовнір, яка є студенткою Львівського державного університету фізичної культури, не вдалося вийти з попереднього туру змагань, а тому вона у підсумковому протоколі посіла 48 місце.

Натомість кращою з українок стала інша нетішинка Ірина Щукла, яка навчається в Хмельнциькому анціональному університеті. В 1/32 фіналу Ірина перемогла казашку Тамару Почекутову (15:11), а далі італійку Мартіну Крісьо (15:12). Та в 1/8 фіналу поступилася польці Марті Пуді (12:15) і фінішувала на 16 місці.

Вже 9 липня Щукла та Жовнір спробують зазіхнути на нагороди Універсіади в командних змаганнях.