Хмельницьким волонтерам стало важче збирати допомогу для військових

0

Попри оголошене перемир’я воєнні дії на Сході все ще продовжуються. І українським військовим підтримка волонтерів дуже потрібна. Проте активістам працювати з кожним днем все важче. 

– Якщо рік назад люди без роздумів віддавали все, що можуть, то зараз вони стали частіше відмовляти, коли ми звертаємося до них за допомогою. Багато хто відповідає, що зможуть зробити це пізніше, оскільки зараз не мають можливості, – розповідає незалежний волонтер Тетяна Юзипчук. – Ми їх розуміємо, адже через зростання тарифів і цін фінансова ситуація в українців аж ніяк не покращується. Та й люди просто втомилися від війни.

Ще однією з причин збільшення труднощів у роботі волонтерів є недостатня інформованість населення про те, що дійсно відбувається на Сході. Багато хто вірить у те, що перемир’я дійсно триває. Інші вважають, що військових повністю забезпечує держава за рахунок бюджету та коштів, які збиралися за допомогою смс-повідомлень. Так думають волонтери. 

– Якби усе дійсно було так добре, то ми б не збирали продуктів харчування, засобів гігієни, обереги та інших речей. Та й гроші, за які ми закуповуємо форму, взуття і прилади нічного бачення, нам теж були б непотрібні. Усе це ми кожні десять днів відвозимо на передову. А списки речей, які необхідні військовим, постійно ростуть, – розповідає Тетяна Юзипук.

За словами волонтерки, у неї та її друзів все частіше опускаються руки. Але вони згадують про своїх знайомих, які зараз в АТО, і щодня знову беруться до роботи. Допомагають їм і шарфи, які бійці спеціально підписали для волонтерів. Вони нагадують про важливість їхньої справи.

В одній із наступних своїх поїздок на Схід вони відвезуть бійцям обереги, які виготовили хмельницькі школярі.

22 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів