Хмельницький суд звільнив розповсюджувачів сепаратистської газети під заставу 95 тисяч гривень

0

Про це повідомив керівник “Правого сектору” Анатолій Медведчук. За його словами, головного винуватця Анатолія Орєхова, якого міськрайонний суд засудив до п’яти років позбавлення волі, звільнили під заставу у 95 тисяч гривень. Його помічниці, Оксані Корецькій, залишили вирок без змін — п’ять років умовно.
“Так званій “українській” владі і судовій системі чхати на те, що в країні відбувається війна, і щодня гинуть кращі сини України від рук російського окупанта. Очевидно, колаборанти використали всі можливі ресурси: і грошовий, і зв’язки. Як відомо, батько Орєхова, полковник КДБ (…), навчався в академії СБУ. Суд відбувся лише формально і зайняв лише кілька годин. Цілком очевидно, що все було вирішено ще до початку судового засідання. Але нічого, час все розставить на свої місця”, — зауважив Анатолій Медведчук.

Нагадаємо, в липні минулого року співробітники Служби безпеки України у Хмельницькій області затримали групу сепаратистів, які закликали до підтримки терористичних бандформувань зі Сходу.

У березні цього року Хмельницький міськрайонний суд визнав винним Андрія Орєхова у посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України (частина друга статті 110 Кримінального кодексу України). Чоловіка покарали п’ятьма роками ув’язнення, його взяли під варту одразу у приміщенні суду.

Оксану Корецьку, яка допомагала Андрію Орєхову розповсюджувати газету “Новороссия”, також приговорили до п’яти років позбавлення волі, але з випробувальним терміном у два роки.

Сьогодні ж, за словами представника Правого сектору, апеляційний суд Хмельницького відправив справу в першу інстанцію через процесуальні помилки.
 

29 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів