Хмельницький «Спортлідер+» зумів перемогти в «лотереї»

0

«Спортлідер+» перший матч плей-офф проти «Титан-Зорі» проводив на виїзді. Команда з Покровського завжди потужно грає саме перед власними вболівальниками. Практично жодному із їх суперників, який здобував тут позитивний результат, було зробити це досить важко. Не виключенням став і звітний поєдинок.

Вже з перших хвилин вболівальники погнали свою команду вперед. Покровчани досить активно діяли попереду, забуваючи час від часу про захист власних воріт. Внаслідок такого відкритого футзалу глядачі вже в першому таймі побачили відразу дев’ять голів. Причому більше забивали гості, які пішли на перерву, ведучи в рахунку 4:3. Після відпочинку господарям вдалося відновити паритет і перевести гру в серію післяматчевих пенальті. В «лотереї» фортуна посміхнулася хмельничанам, які забили два з двох. Гравці «Титан-Зорі» так і не зуміли пробити голкіпера «лідерів».

Вже наступної суботи, 12 березня, відбудеться друга гра серії. Якщо команда з Хмельницького переможе знову, то автоматично потрапить до півфіналу. В разі успіху покровчан знадобиться третій матч. Як і перший, він пройде в спорткомплексі хмельницькому спорткомплексі УМВС, що на вулиці Зарічанській. Слідкуйте за оновленнями разом із «ВСІМ».

«Титан-Зоря» (Покровське) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 4:4 (3:4) пен. 0:2

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Мілінький (6), Тарасенко (10), Власович (20, аг.), Лінник (33) – Мілінький (2, аг.), Хамдамов (7), Педяш (8, 13)

«Спортлідер+»: Бакінський (Тимощук) – Педяш, Лисенко, Шеремета, Мартинюк – Хамдамов (кап.), Подлюк, Калуков, Власович. Запасні: Сагайдачний, Щербань.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Доманський (19), Чорний (29) – Подлюк (19)

Серія пенальті: Калуков – 0:1, Грицовець – 0:1 (воротар), Лисенко – 0:2, Ментянник – 0:2 (поперечина)