Хмельницький районний ЦНАП визнали одним з кращих в області

0

Тепер хмельничанам не треба стояти у довгих чергах до кількох чиновників аби отримати бажану послугу. Варто лише звернутися до місцевого Центру надання адміністративних послуг, який діє за принципом “Єдиного вікна”, та подати відповідний запит.

У ЦНАПі при Хмельницькій райдержадміністрації громадяни можуть отримати 112 різних видів послуг. Звернення від хмельничан приймають чотири адміністратори шість днів на тиждень без обідніх перерв. Також адміністратори районного центру надають послуги міграційної служби, займаються прийомом і видачею відповідних документів. У ЦНАПі працюють суб’єкти надання послуг Державної реєстраційної служби і Державного земельного агентства. 

Віднедавна у центрі функціонує електронна черга, тому тепер людям не треба постійно стежити чи звільнився один з адміністраторів. Також незабаром у районному ЦНАПі з’явиться рецепція, де громадянам допомагатимуть визначитись, яку послугу їм потрібно. У планах – розширення зони очікування.

«У середньому за один день у нашому центрі надання адміністративних послуг адміністратори оформляють близько сотні звернень хмельничан. Всього з початку року у ЦНАПі прийнято та оброблено шість тисяч звернень, – говорить голова Хмельницької РДА Олександр Білик. – Для більш швидкої й ефективної роботи центру у найближчих планах запровадження електронного документообігу».

Голова районної адміністрації зазначив: електронні документи — відсутність корупції та швидкість роботи. «Враховуючи досвід представників кращих ЦНАПів України, нам треба максимально переходити на електронний тип роботи. Зараз у центрі журнальна форма реєстрації звернень, а перехід на електронний документообіг забезпечить швидшу роботу адміністраторів і розширення спектру послуг, – додає Олександр Білик.

Приміщення ЦНАПу при райдержадміністрації розширюватимуть
 

Травень 28, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів