Хмельницький правоохоронець повернувся з АТО і освідчився своїй дівчині

0

На правоохоронців з нетерпінням очікували рідні і близькі. Для Нелі Кондрацької ця подія запам’ятається на все життя. ЇЇ коханий, повернувшись із Сходу, вирішив освідчитися та запропонувати руку та серце. Для неї це стало неочікуваним і вона була дуже здивована, коли зрозуміла, що відбувається.Таке важливе рішення Генадій Даценко прийняв, перебуваючи в АТО. Там він і придбав обручку. Наречені ще не визначилися із датою весілля. Обдумають вони це поки військовий перебуватиме вдома. Невдовзі він знову відправиться на Схід.Серед них була і жінка. Молодший інспектор зв’язку Аліна Колеснікова несла службу на рівні із хлопцями.

– Вдома мене чекає моя сімя. Мій 7-річний синочок ще не знає, що я повернулася. Тому хочу зробити йому сюрприз сьогодні і порадувати. Для нього це важливо, оскільки мами довго не було вдома, – розповідає Аліна Колесникова.Під час перебування у Сіверську Донецької області батальйон стежив за правопорядком та допомагав місцевим міліціонерам. Спільними зусиллями їм вдалося виявити великий склад зброї.

– Місцевих правоохоронці там мало і працювати їм дуже важко. Оскільки кордон там умовний, то і проникнення терористичних груп трапляються регулярно. Але своє основне завдання ми виконали. Ми зуміли забезпечити мирне життя в Сіверську, – розповідає командир зведеного загону підполковник Олександр Черниш.

За виконання поставлених завдань усіх працівників зведеного загону було відзначено грошовою винагородою.

20 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів