Хмельницький: 45 бійців АТО поїхали на Схід України

0

 У зону проведення АТО у суботу, 18 квітня, вирушив зведений загін хмельницьких міліціонерів. Правоохоронці замінять на Сході України своїх колег, які протягом місяця боронили спокій жителів Донбасу.
Зведений загін правоохоронців сформували працівники міських та районних відділів міліції, а також обласного управління МВС. Загалом у зону АТО поїхали 45 стражів правопорядку.
«До зведеного загону увійшли лише добровольці. Кістяк загону – хлопці, які по-декілька разів уже бували у зоні АТО, але є й такі, котрі вперше вирушають туди. Саме тому ми їх посилено готували: у стрільбі, тактиці та фізичній підготовці. І лише ті, хто здав залік, зараз відправляється на Схід України. Людина повинна бути готовою до виконання бойових завдань», – розповідає начальник управління МВС України у Хмельницькій області Микола Семенишин.
Де саме нестимуть службу наші правоохоронці невідомо, уже на місці вони дізнаються про свої завдання. Їх визначає керівництво антитерористичної операції, але попередньо відомо, що хмельницькі міліціонери охоронятимуть громадський порядок, працюватимуть на блокпостах та у разі необхідності проводитимуть слідчі дії.
А уже у понеділок, 20 квітня, у Хмельницькому зустрічатимуть міліціонерів, які протягом місяця забезпечували правопорядок на Донбасі.

18 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів