Хмельницькі веслувальники привезли десять медалей з Кубку України

0

Веслувальники з Хмельницького десять разів піднімалися на призовий п’єдестал Кубку України з веслування на байдарках та каное пам’яті Юлії Рябчинської, який пройшов у Дніпропетровську.
Три перших місця в активі Дмитра Янчука, який спершу тріумфував у каное-двійці на 500 та 1000 метрах разом із львів’янином Тарасом Міщуком, а також хмельничанин фінішував першим у каное-четвірці на 1000 метрах у команді із тернополянином Ельнуром Ахадовим, одеситом Денисом Коваленком та Тарасом Міщуком зі Львова.
Одразу два “золота” на турнірі виграв Павло Алтухов. Хмельничанин був найшвидшим у веслуванні на каное на дистанціях у 1000 та 500 метрів.
Ще одна золота медаль в активі нашої байдарочниці Інни Грищун. Вона разом із полтавчанкою Марією Кічасовою, волинянкою Марією Повх та Анастасією Тодоровою із Южного перемогла на 500 метрах.
Тричі наші веслувальники здобували “срібло”: Павло Алтухов у каное-одиночці на 200 метрах, ще два рази другою фінішувала байдарочниця Інна Грищун (на 500 метрах в одиночці та двійці).
Єдину бронзу серед наших спортсменів виграв Дмитро Янчук у парі із львів’янином Тарасом Міщуком на каное на дистанції у 200 метрів.
У командному заліку Хмельницька область розмістилася на 16 місці.

23 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів