Хмельницькі школярі власноруч виготовили янголів-охоронців для українських солдатів

0

У Хмельницькому в бібліотеці-філії №14 розпочала роботу бібліомайстерня з виготовлення оберегів для українських солдатів. Учні 5-А класу НВК №9 вчилися робити ляльки своїми руками.
– Бібліотека завжди займається збором теплих речей, продуктів харчування, ліків і книг для воїнів АТО. До волонтерської діяльності захотіли приєднатися і наші діти. Вони хочуть хоч якось підбадьорити наших захисників, – розповідає завідуюча бібліотекою-філією для дітей №14 Хмельницької централізованої бібліотечної системи Валентина Черненко.Навчити дітей виготовляти обереги у бібліотеку запросили досвідчену майстриню, викладача дитячої школи мистецтв Світлану Криничну. Вона показала діткам, як із двох шматочків тканини і ниток можна зробити таку маленьку, але важливу для військових, річ.

– Обререги розфарбобують наші сірі будні, надають нам наснаги у нашій нелегкій праці. особливо приємно коли вони зроблені дітьми. Це завжди піднімає бойовий дух військовослужбовцям, – розповідає Віталій Ганджа.Окрім того школярі зустрілися із воїном АТО, старшим офіцером відділення у роботі з особовим складом окремого полку дистанційно керованих летальних апаратів, капітаном Віталієм Ганджою. Він розповів їм про специфіку і важливість своєї служби на Сході. Також дітлахам військові показали свою зброю і амуніцію. Патрони від пістолета Макарова і автомата Калашникова маленькі оченята школярів роздивлялися дуже уважно. – Я вважаю, що в кожної людини є свій ангел-охоронець, тому, коли я шила оберіг, то подумки  просила свого справжнього Ангела-охоронця полетіти на Схід і захистити наших солдатів, – говорить учениця 5-А класу НВК№9 Вікторія Зелінська.

Готові обереги дітки відразу вручили військовим. Інші – віддали волонтерам, які відвезуть їх в зону АТО для військових.

22 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів