Хмельницькі легкоатлети стали призерами чемпіонату України

0

Честь Хмельниччини захищали 9 спортсменів, за результатами виступів яких збірна області в загальнокомандному заліку посіла 16 місце. Найбільшу кількість балів до скарбнички нашої збірної внесли дві спортсменки, які стали призерами змагань.

Так, у бігу на 2000 метрів з перешкодами Тетяна Палінкаш із результатом 7 хвилин 16,17 секунди фінішували третьою та виборола бронзову нагороду. Могла юна хмельничанка здобути ще одну медаль у бігу на 3000 метрів. Але на цій дистанції Тетяна посіла 5 місце.

У секторі стрибків у довжину виступали дві подолянки. Зокрема, Каріна Герасимова з Кам’янця-Подільського не змогла пробитися до фіналу й з результатом 5 метрів 16 сантиметрів стала десятою. Натомість хмельничанка Анастасія Колотій з першої ж спроби гарантувала собі, як виявилося, срібну нагороду, стрибнувши на 5 метрів 85 сантиметрів. В останній спробі їй вдалося покращити цей результат на 5 сантиметрів, але цього не вистачило для перемоги. «Золото» зі стрибком у 6 метрів дісталося киянці Аліні Шух. Анастасія Колотій – срібний призер чемпіонату України.