Хмельницькі гандболістки завершили сезон перемогами

0
У передостанньому матчі першості, ГК «Хмельничанка» зустрівся зі столичним «ДЮСШ21-ЦСКА». Поєдинок видався доволі важким для обох команд, хоча в першому таймі була відчутна перевага наших землячок – 17:12. Але в другому таймі киянки суттєво додали, однак хмельницьким гандболісткам вдалося втримати перемогу з невеликою перевагою в два м’ячі – 36:34.

В останньому матчі першості хмельничанкам протистояв ГК «Бровари». У першому таймі наші гандболістки закинули 18 м’ячів у ворота суперника, а пропустили на два менше. Свою перевагу хмельничанки суттєво покращили та перемогли з рахунком 39:28.

Завдяки цим перемогам, ГК «Хмельничанка» зумів зберегти своє сьому місце в турнірній таблиці, яке і стало підсумковим у сезоні.