Хмельницькі боксери тріумфували в Білорусі

0

Збірна України, яка готується до чемпіонату Європи, на змаганнях в Білорусі здобула 12 нагород. Чотири з яких на рахунку вихованців хмельницької дитячо-юнацької школи №2 «Авангард».

Що найцікавіше, усі хмельничани, які захищали честь України на міжнародному турнірі, в якому взяли участь 160 спортсменів, стали не просто призерами, а переможцями! Так, ваговій категорії до 54 кілограмів кращим став Даніїл Скрупський, а Андрій Гринник тріумфував серед однолітків в ваговій категорії до 62 кілограмів. Ще два «золота» в скарбничку української збірної поклали Денис Салабай та Іван Манзюк.

Як зазначив прес-службі Федерації боксу України наставник юнацької збірної країни Олег Кудінов, тренерський штаб наших боксері залишився задоволеним виступами хлопців. «Дванадцять нагород, гадаю, хороший показник. Усі без виключення боксери показали хороший бокс. Головне, що ми побачили усі помилки наших хлопців над якими будемо активно працювати», – зазначив Олег Кудінов.