Хмельницька Преміум-ліга: «Кардіфф» сенсаційно виходить у фінал кубку

0

Чи не головною подією у футзальному житті Хмельницького на вихідних став другий матч ½ кубку. В першій грі «Кардіфф» несподівано здолав суперника із рахунком 2:0, забивши по голу в кожному з таймів. Тому «фемідівці» були налаштовані взяти реванш. І говорили в команді лише про те, щоб перемогти із різницею, яка дозволить без серії післяматчевих пенальті пройти до фіналу. І все ніби йшло за сценарієм. Гол в середині першого тайму та атакувальна гра від «Феміди» наштовхувала на думку, що поразка тижневої давності – просто непорозуміння. Та «Кардіфф» почав забивати у відповідь та з кожним голом ускладнював завдання суперника. Гольова перестрілка переможця матчу не виявила – 4:4. Цей рахунок вивів до фіналу саме «Кардіфф». Після фінального свистка гравці раділи так, немов уже виграли кубок. Щоб повторити свій тріумфальний танок, на команду очікує ще більш складний суперник – незмінний переможець останніх сезонів Преміум-ліги «Спортлідер-3».

Протягом вікенду відбулися матчі регулярного чемпіонату. Найбільш несподіваним результатом дивізіону 1 стала нічия «Газовика» проти «Арсеналу». Причому останні мали шанси вийти переможцями дуелі. В інших дивізіонах неприємні подарунки для опонента дещо несподівано піднесли «Філтекс-Аваль», «Новатор», «Дантист» та «ЕкоАльт». В інших матчах фінальний результат не ставав таким сенсаційним.

Наступні тури обіцяють стати ще більш цікавими та багатими на несподіванки. Слідкуйте за перебігом подій на майданчиках та новинами Хмельницького разом із «ВСІМ».