Хмельничани не досить гостинно прийняли львівських «кажанів»

0

ВК «Новатор» із Хмельницького вперше у новому чемпіонаті України приймав суперників на власному майданчику. Прихильники волейболу та команди вже відверто засумували за грою такого високого рівня. Тому першого матчі «новаторців» у місті чекали з нетерпінням. Трибуни сьогодні були заповнені.

«Новатор» віддячив за це сповна. Вже з першої партії  проти ВК «Барком-Кажаи-2» він захопив перевагу і практично не віддавав ініціативи супернику до завершення поєдинку. Лише зрідка прикрі, та інколи незрозумілі для такого рівня, помилки змушували людей на трибунах висловлювати свої негативні думки про гру команди. Перші дві партії хмельничани виграли досить впевнено.

Потужно вдалося розпочати і третю частину гри. Та щось у грі «Новатора» розладилося і гості зі Львова чи не вперше за всю гру повели в рахунку. І тут присутні у залі вперше почули головного тренера хмельницької команди. Роман Ковальчук намагався докричатися до своїх підопічних під час гри та технічних перерв. І це йому вдалося. Господарі спочатку відновили паритет. А згодом і зуміли здобути вольову перемогу в партії та виграти матч.

Перемога з рахунком 3:0 ще більше покращила позиції «Новатора» в турнірній таблиці. У семи поєдинках подоляни програли лише одного разу. Реванш у кривдника вони матимуть змогу взяти в неділю, коли гратимуть проти ВК «Родничок-Колос» із Новоселиці. Перед цим, в суботу, буде гра проти ВК «Педуніверситет-ШВСМ» з Чернігова. Розпочнеться вона о 18:00. Слідкуйте за результатами виступів команди та новинами Хмельницького разом із «ВСІМ».

Чемпіонат України з волейболу серед чоловіків. Вища ліга. Третій етап.

ВК «Новатор» – ВК «Барком-Кажани-2» – 3:0 (25-18,25-18,26-24)

ВК «Педуніверситет-ШВСМ» – «Родничок-Колос» – 0:3 (24-26,23-25,18-25)