Хмельничани можуть прийняти участь у конкурсі дитячих малюнків

0

У серпні журі конкурсу відбере найкращі роботи, автори яких стануть призерами конкурсу-фестивалю. 100 найкращих дитячих малюнків візьмуть участь у виставці, яка буде організована до Дня Незалежності України у Києві. Їхні автори отримають цінні подарунки та будуть відзначені дипломами.

Частина авторів будуть запрошені для участі у майстер-класі всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана. Всі спільно створюватимуть найбільшу дитячу картини, яка увійде до книги рекордів України.

Малюнки приймаються на папері формату А4 та А3. Можливість прийому малюнків більшого формату необхідно додатково узгодити з організаторами конкурсу-фестивалю.

Малювати омріяну Україну можна будь-чим: олівцями, фломастерами, фарбами тощо. Немає також жодних обмежень щодо техніки малюнку. Після завершення прийому робіт усі малюнки будуть опубліковані на офіційному Інтернет-сайті конкурсу-фестивалю www.mriyafest.org . Також тут можна знайти більш детальнішу інформацію про конкурс.

10 авторів найкращих малюнків отримають можливість представити свою творчість на міжнародній арені в рамках закордонної поїздки, яку організують наприкінці року.

Конкурсні роботи необхідно надіслати разом з фотографією автора поштою на адресу: Благодійний фонд «Омріяна Країна» бульвар Дружби Народів, 9, місто Київ, 01042.

Малюнки мають бути підписані на звороті із зазначенням: ім’я та прізвища автора; віку; домашньої адреси; контактного телефону автора чи батьків.

21 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів