Хмельничан та гостей міста запрошують на виставку робіт із каменю

0

У четвер, 23 квітня, музей історії міста Хмельницького запрошує на відкриття дебютної виставки творчої майстерні “Видиво” під назвою “Перемога над часом”. Усі роботи, представлені в експозиції, зроблені з каменю.

Художники та скульптори презентують як традиційне, так і експериментальне мистецтво, що панорамно зображує вірування та духовні надбання стародавніх народів. Саме камінь та його глибинна сутність надихнула майстрів до створення виставки.

“Вік матеріалу – кілька мільйонів років, тож мистецтво у камені й справді стає вічним. Камінь завжди несе на собі етнічне навантаження. Символічно, що перша виставка почалась із такої теми – початок людства, початок розуміння себе у світі першої людини, зародження та розвиток цивілізацій та їх своєрідне, унікальне та прекрасне навіть для сучасного глядача, мистецтво”, – зазначають в управлінні культури і туризму міськради.

Відкриття виставки “Перемога над часом” відбудеться 23 квітня о 17:00 у мистецькій залі музею історії міста Хмельницького (вулиця Проскурівська, 30). Усі охочі зможуть переглянути роботи до 14 травня.

21 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів