Футзал. Перший матч хмельничан у Харкові пройшов із «присмаком» скандалу

0

У чемпіонаті України з фут залу серед команд «Екстра-ліги» зіграні перші матчу 1/2 фіналу плей-офф. Хмельницький «Спортлідер+» у Харкові поступився діючому чемпіону – «Локомотиву» з рахунком 3:2. І вперше в історії хмельницького футзального клубу головний тренер команди не зміг додивитися матч до кінця з лави запасних.

Та причина цьому полягає в тому, що приблизно за чотири хвилини до фінальної сирени Романа Ковальчика вилучив арбітр. Роман Миколайович не хотів одразу залишати свій тренерський місток, але все таки довелося. Схоже, емоції «накрили» наставника «Спортлідера+» після двох рішень арбітрів. Спочатку, на 35 хвилині вони призначили пенальті в ворота хмельничан, а потім зафіксували спірне порушення правил на половині поля «Локомотива». Саме після цього інциденту Ковальчик і отримав червону картку.

Щодо самого матчу, то вже на третій хвилині поєдинку гості першими забили. Дмитро Калуков прострілив на Артура Подлюка і той в один дотик перевів м’яч у сітку воріт Дмитра Литвиненка. Та харків’яни не лише швидко відігралися, а й повели в рахунку. Фатальною для хмельничан стала п’ята хвилина, коли в воротах Богдана Тимощука відзначилися два Дмитра – спочатку Бондар, а потім Сорокін.

«Спортлідер+» відігрався у другому таймі. На гол довелося чекати майже 9 хвилин. Це Андрій Хамдамов скористався помилкою харків’ян та влучно пробив з метрів шести. А далі… 35 хвилина. Арбітри вирішили, що Богдан Тимощук притримав біля власних воріт гравця «Локомотива» і призначили пенальті, який реалізував Сергій Журба. Потім… вилучення Ковальчика. Та на останній хвилині матчу «Спортлідер+» міг перевести долю матчу в серію пенальті, однак Дмитро Калуков не зміг замкнути дальню стійку після прострілу Мартинюка. А за сім секунд до завершення матчу Бондар «вбив» усю інтригу, відправивши м’яч з власної половини поля у порожні ворота гостей. Отож, 4:2 і рахунок у серії, яка триватиме до трьох перемог став 1:0 на користь «Локомотива».

Вже завтра, 3 квітня, в Харкові пройде другий матч між «Локомотивом» та «Спортлідером+», після чого півфінальна серія переїде до Хмельницького.