Футзал. Дев’ять голів, феєричне повернення Лисенка та репетиція перед плей-офф

0

Свій останній матч перед чвертьфіналом плей-офф, перший матч якого пройде 6 березня, хмельничани провели 20 лютого в рідних стінах проти «Титана-Зорі» з Покровського Дніпропетровської області.

Саме «Титан-Зоря» претендувала на четверте місце в турнірній таблиці, яке посідав «Спортлідер+». Саме з цією командою в минулій першості хмельничани грали в чвертьфіналі та перемогли за підсумками трьох поєдинків з рахунком 2:1. До того ж, минулого чемпіонату «Спортлідер+» свій перший матч плей-офф грав на виїзді, в якому програв, а потім вдома здобув дві необхідних перемоги. Щоб було дежавю, потрібно було в останньому турі виграти в покровців та… щоб «ЛТК-Інбев-НПУ» програв у Херсоні. І все зійшлося. Ну, маємо на увазі, що «Спортлідер+» знову гратиме в плей-офф із «Титаном-Зорею», і знову перша гра на виїзді, а потім вже у Хмельницькому.

Більша частина першого тайму видалася не зовсім видовищною. До 16 хвилини на табло зберігалися нулі, аж поки Лінник «не розписався» у воротах Іллі Бакинського. Цей гол наче прокинув хмельничан і вони доволі швидко відігралися. На 18 хвилині Педяш з ауту віддав простріл на Лисенка і рахунок став 1:1. Андрій, який два місяці не грав через травму, чудово відсвяткував своє повернення на майданчик. А на перерву команди пішли за переваги господарів 2:1. Ще один гол у ворота гостей забив капітан хмельничан Андрій Хамдамов, який перехопив м’яч біля власного штрафного майданчика та протягнув його до чужих воріт, а потім сильно та влучно пробив.

Матч у воротах “Спортлідера+” проти “Титана-Зорі” розпочинав Ілля Бакинський, але після першого пропущеного голу його замінив Богдан Тимощук.

У другому таймі на 29 та 30 хвилинах поєдинку дублем відзначився Руслан Шеремета і, здавалося, перемога була «в кишені» «Спортлідера+». Та Лемішу з Чорним вдалося скоротити рахунок до мінімуму. Утім, на 36 хвилині Лисенко записав до свого активу другий гол у грі й рахунок став 5:3. А через хвилину відзначився і кращий бомбардир хмельничан Дмитро Калуков, забивши свій 15 гол у чемпіонаті. Отож, 6:3 – перемога «Спортлідера+», який вже 6 березня зіграє в Покровському матч серії плей-офф, а потім 12 березня в Хмельницькому. В разі потреби команди проведуть і третій поєдинок між собою, який відбудеться 13 березня в нашому обласному центрі.

Дмитро Калуков став автором шостого голу в ворота “Титана-Зорі”.

Усі пари 1/4 фіналу:
«Приват» (Кривий Ріг) – «Локомотив» (Харків)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
«ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ-Житомир-Київ) -«Продексім» (Херсон)
«Титан-Зоря» (Покровське) – «Спортлідер+» (Хмельницький)

Андрій Хамдамов, вийшовши на останній матч регулярної першості з капітанською пов’язкою, не лише продемонстрував непогану гру, а й забив гол.

Зауважимо, що переможець покровсько-хмельницького протистояння в півфіналі зіграє з кращою командою пари «Приват» – «Локомотив».

Попри шість пропущених голів голкіпер “Титана-Зорі” неодноразово рятував свій клуб.

Руслан Шеремета оформив дубль.

Перемога “Спортлідера+” дозволила команді з Хмельницького посісти четверте місце та мати у наступному раунді плей-офф перевагу власного поля.