Футбол: лідери перемагають, «Поділля» рятується від поразки

0

Черговий тур першості області вніс деякі корективи до турнірної таблиці. Однак не суттєві. Та це і не дивно – адже в усіх матчах фаворити були відомі заздалегідь. Щоправда, підтвердити цей статус вдалося не всім.

У Нетішині зустрічалися місцевий футбольний клуб із гостями з Дунаєвець. Гості приїхали до міста «енергетиків» в якості фаворита, оскільки після трьох турів посідали четверте місце, а нетішинці – останнє восьме. І ФК «Дунаївці» вдалося поїхати з Нетішина з трьома заліковими балами, здобувши мінімальну перемогу з рахунком 3:0.

А в Старокостянтинові друга команда нинішньої першості – «Случ», приймала передостанню – МФК «Славута». Вже в першому таймі господарі поля зробили вагому заявку на перемогу, забивши три м’ячі в ворота гостей. Утім, у другій половині матчу господарі змусили дещо понервувати своїх вболівальників, адже залишились у меншості. Пале навіть у десятьох «Случ» не програв – 4:1 і прогнозована перемогу  в «кишені». Відзначимо й те, що в цьому матчі за команду зі Старокостянтинова не грав екс-гравець збірної України з футболу Богдан Шершун, але це не завадило їй здобути чергові очки.

Лідер змагань – волочиський «Збруч» завітав до Хмельницького без головного тренера Ігоря Шишкіна. Та його помічник – Ярослав Бобиляк, на «відмінно» впорався із завданням. У матчі з «Полонією-ДЮСШ-1» гості змогли здобути четверту поспіль перемогу. Щоправда, без нервозності не обійшлося. Хмельничани, пропустивши гол на початку першого тайму, могли ще до перерви зрівняти його, якби реалізували пенальті. А, пропустивши другий гол на початку другого тайму, в середині заключної часини матчу зуміли відіграти один м’яч. Та інтригу в грі «вбив» третій гол наприкінці матчу. Отож, 3:1 на корись «Збруча», і команда з Волочиська продовжує бути єдиною в першості, яка ще не втратила жодного залікового пункту.

Ну, а центральний матч туру відбувся в Хмельницькому, де тамтешнє «Поділля», яке посідало третє місце, приймало п’яту команду «Прем’єр-ліги» «Перлину-Поділля» з Білогір’я. І хоч господарі поля вважалися фаворитом цього протистояння, гості ледве не вивезли три очки з Хмельницького. Вже на сьомій хвилині матчу «Перлина-Поділля» могла повести в рахунку, але після удару зі штрафного господарів поля врятувала поперечина. Могли гості відкрити рахунок і на 26 хвилині поєдинку, кли нападник «Перлина-Поділля»  вийшов віч-на-віч із Манукою Восканяном, але хмельничан врятував голкіпер.

Дебютант «Прем’єр-ліги» з Білогір’я міг не раз повести в рахунку, однак у завершальній стадії атак гостям не вистачало майстерності. Глядачі, які завітали на цей поєдинок, стали свідками не лише того, як вперше за два сезону в складі «Поділля» на заміну вийшов головний тренер команди Микола Федорко, а й того, як господарі намагалися врятувати матч. Адже на 70 хвилині гостям, завдяки вдалому виходу один на один із Восканяном Євгена Якимчука, вдалося першими відкрити рахунок у грі. А поки гравці «Поділля» намагалися відновити «статус-кво», фанати хмельницького клубу навіть заспівали «Червону руту». Склалося враження, що свій спів вони присвятили Марині Матковській, яка в якості рефері обслуговувала цей матч на боковій лінії. А поки фанати співали, кричали та підтримували свій клуб, сталося те, чого очікували від «Поділля». Наприкінці матчу, завдяки влучному удару Дмитра Юхимовича, хмельничани змогли врятуватися від поразки. Хоча, мабуть, саме гості заслуговували на перемогу. Але, як каже колишній наставник «Поділля», а нині головний тренер дніпропетровського «Дніпро» Мирон Маркевич: «То таке». Отож 1:1 – бойова нічия, яка відснула хмельничан на четверте місце в турнірній таблиці.

Турнірне становище команд після чотирьох турів:
1 місце – «Збруч» – 12 очок (4 матчі), 2. – «Случ» – 10 (4), 3. «Дунаївці» – 7 (4), 4. «Поділля» – 6 (4), 5. «Перлина-Поділля» – 5 (4), 6. «Полонія-ДЮСШ-1» – 3 (4), 7. «Славута» – 1 (4), 8. «Енергетик» – 0 (4).