Футбол: далі без «Збруча»

0

Волочиська команда припиняє подальшу боротьбу за Кубок. Це стало відомо після другого протистояння «Збруча» з ФК «Волока».

Нагадаємо, в першому поєдинку, який відбувся в Волочиську, чемпіон Хмельницької області поступився буковинцям з рахунком 1:2. А тому в матчі-відповіді, якій пройшов у Волоці Глибочицького району Чернівецької області, «Збручу» потрібна була перемога. Щоправда, з різницею у два голи, адже в разі перемоги з рахунком 1:0, «Збруч» все одно б припиняв подальшу боротьбу.

Перший тайм у Волоці видався «сухим». А ось після перерви командам вдалося по разу відзначитися в чужих воротах. «Збручу» ж, аби долю протистояння перевести в овертайм, необхідно було забити ще один гол. Утім, команді з Волочиська це не вдалося – 1:1, і далі йде ФК «Волока».

Ну, а волочиський «Збруч» тепер може сконцентруватися на змаганнях в першості області, в якій продовжує впевнено утримувати перше місце.