Дзюдо. На першому Гран-Прі цього року подоляни без нагород

0

У Гавані відбувся перший цього року турнір з дзюдо серії Гран-Прі, на якому зібралося понад 400 дзюдоїстів з 69 країн світу.

У складі збірної України в столиці Куби змагалася й Ірина Кіндзерська з Дунаєвець. Наша спортсменка в ваговій категорії понад 78 кілограмів виграла першу сутичку, але потім поступилася пуерторіканці. Програла Ірина й в поєдинку за вихід до «малого фіналу», поступившись спортсменці з Бразилії. У підсумку Кіндзерська посіла 7 місце.

Краще за Ірину виступив колишній студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Кеджау Ньябалі, який нині захищає честь Кіровоградської області та Києва. Кеджау дійшов до півфіналу, де програв кубинцю, а в сутичці за бронзову нагороду поступився швейцарцю, посівши п’яте місце.